Polski
Śledź nas na:

Nagroda Red Dot Design Award 2014


BTL otrzymał jedną z najbardziej prestiżowych na całym świecie nagrody w projektowaniu produktów dla fizjoterapii i estetyki. Łącząc rewolucyjną technologię i inżynierię z ponadczasowym nowoczesnym wzornictwem, produkty do fizjoterapii BTL-4000 Premium, BTL-6000 HIL, BTL-6000 SWT oraz BTL-6000 Lymphastim Topline przekonały panel ekspertów (40 członków) i zdobyły słynną nagrodę Red Dot Product Design. Vanquish, Protégé Intima i Protégé Elite z portfolio BTL Estetyka również zostały odznaczone nagrodą.

Red-Dot-award_2014_v4_nd

RED DOT DESIGN AWARD
Red Dot Design Award to międzynarodowa nagroda przyznawana przez Design Zentrum Nordrhein-Westfalen w Essen. Od 1955 roku co roku jury ogłasza najlepsze projekty produktów w 3 kategoriach: design produktu, projekt i koncepcja. Zwycięzcy są przedstawiani na ceremonii, a zwycięskie produkty są wystawione w Muzeum Red Dot Design, dawnym historycznym Zollverein Coal Mine Industrial Complex w Essen.

BTL
Firma BTL została założona w roku 1993. Obecnie BTL jest jednym z największych na świecie producentów sprzętu medycznego. BTL specjalizuje się w czterech różnych segmentach tego rynku: fizykoterapii, kardiologii, estetyki i stomatologii.
Produkty BTL do fizjoterapii są reprezentowane przez elektroterapię, ultradźwięki, lasery i urządzenia magnetoterapii oraz inne. Nasze najnowsze innowacje obejmują terapię falami uderzeniowymi, lasery wysokoenergetyczne oraz terapię radiofalową ukierunkowaną.
BTL estetyka produkuje najnowocześniejsze technologie do kształtowania sylwetki, ujędrniania i redukcji zmarszczek.

NAGRODZONE URZĄDZENIA DO FIZJOTERAPII
BTL-4000 PREMIUM to urządzenie do elektroterapii, ultradźwięków i laseroterapii. BTL-6000 HIL to rewolucyjna technologia oparta na udowodnionej technologii laseroterapii niskiej mocy (LLLT). Wysoka moc do 12W pozwala na głęboką penetrację tkanek dla nieograniczonej terapii bólu.

Press Release

NAGRODZONE URZĄDZENIA DO ESTETYKI
Nowy PROTÉGÉ ELITE zapewnia trwałą redukcję zmarszczek i odmłodzenie skóry. PROTÉGE INTIMA stanowi pierwszy system niechirurgicznego i nieinwazyjnego remodelingu warg sromowych i poprawy satysfakcji seksualnej. VANQUISH jest rewolucyjnym bezkontaktowym systemem selektywnych fal RF ™ dla nieinwazyjnej modelowania sylwetki i zabiegów redukujących tkankę tłuszczową. Bezbolesna procedura jest dostosowana do współczesnych potrzeb praktyki klinicznej.

Press Release